Seminár POMERANIAN v našich salónoch

Pomeranian je v našich salónoch stále aktuálna téma, ktorej obsah sa stále vyvíja vo svetle nových informácií a skúseností. Ako pomeraniana správne okúpať, vyčesať či ostrihať? Vieme presne ako na to? Čo s alopéciou? Ako si vieme svoje riešenia obhájiť pred zákazníkom? Máme na to presvedčivé argumenty?

Náš seminár Vám dá odpovede na tieto otázky, privítame u nás skúsenú lektorku z Čiech, ktorej srdcovou záležitosťou sú pomeraniany v komplexnom ponímaní, z hľadiska chovu, starostlivosti i groomingu. Dozvieme sa množstvo informácií – o histórii plemena, o špecifikách srsti pomeraniana, genetike, o problematike chorôb vyskytujúcich sa v plemene, čaká nás aj kazuistika. Tešiť sa môžete aj na ukážku kompletnej úpravy srsti vrátane kúpeľa.

Martina Lidická je groomerka so zdravotníckym backgroundom, s praxou na veterinárnej klinike a tiež na klinike so zameraním na veterinárnu dermatológiu. Je Ambassadorom Tauro Pro Line, lektor Czech Grooming Academy. Groomingu sa venuje už 28 rokov, je dlhoročná chovateľka plemien pomeranian a pudel. Má bohaté skúsenosti s chovom oboch plemien a tiež s ich vystavovaním vo výstavných kruhoch po celej Európe. Najväčším úspechom v groomingu je druhé miesto na prestížnej výstave Cruft’s, na ktorú pripravovala sučku kráľovského pudla. Jej veľkým koníčkom sú bylinky, zoofarmakognózia, prírodné liečiteľstvo a výživové poradenstvo. Výzvou sú pre ňu najmä dermatologickí pacienti, práca s nimi a trpezlivosť pri hľadaní správneho postupu. Tiež sa venuje podpornej liečbe pomeranianov s alopéciou. Zakladá si na celostnom prístupe k svojim klientom a to nielen na úrovni psa, ale i celej jeho rodiny.

 

Dátum: 29.9.2024

Miesto konania: Paw Park, P.O.Hviezdoslava 240/22, Zvolen

(do navigácie zadajte PLAVÁREŇ !)

Uzávierka: 22.9.2024 (alebo do naplnenia kapacity)

 

Program:

Prezentácia účastníkov: 8:30 – 9:00 h

Seminár 1. časť : 9:00 – 12:00 h

Obed: 12:00 – 13:00 h

Seminár 2. časť: 13:00 – 16:00 h

 

Obed a občerstvenie je zabezpečené pre všetkých účastníkov

Po absolvovaní školenia dostane každý účastník certifikát ASPS

 

Platby:

Pre nečlenov ASPS 90 Eur

Pre členov ASPS 75 Eur

IBAN: SK48 1100 0000 0029 4206 4736

 

Účastnícky poplatok je nutné uhradiť do 48 hodín, inak bude prihláška bez evidencie platby automaticky vymazaná. Maximálne do dátumu uzávierky.

Uhradenú prihlášku nie je možné stornovať. Pokiaľ sa nemôžete zúčastniť, je potrebné nájsť za seba náhradu. Platby sa nevracajú.

 

Mail: asociacia.strihacov@gmail.com

Kontakt: +421903520796

www.asociaciastrihacov.sk

#asociaciastrihacov.sk

 

KLIK PRIHLÁŠKA