POZVÁNKA NA SEMINÁR – ÚPRAVA SETROV S JÁNOM MELICHEROM

PRIHLÁŠKA

Pozývame Vás na inšpirujúci seminár s mimoriadne talentovaným groomerom Jánom Melicherom. Psy sú jeho láskou už odmalička. Na svojej prvej výstave sa zamiloval do čierneho amerického kokra a tak si v roku 2018 kúpil svoju prvú sučku tohto plemena. So sučkou sa im podarilo vybehať veľa výstavných úspechov, no medzi tie najvyššie patrí JUNIOR EURÓPSKY VÍŤAZ MLADÝCH v roku 2019. Takto sa vyvinul aj jeho záujem a záľuba v úprave psov. Ďalším prírastkom bola sučka anglického setra z chovateľskej stanice „Expensive Stone“ z Maďarska, kde sa naučil aj základy úpravy setrov. Postupne ich zdokonaľoval a klientela v rámci setrov sa rozrastala. Aj napriek mladému veku, má za sebou veľa profesijných úspechov, či už ako handler, groomer ale aj chovateľ amerických kokrov pod chráneným názvom „BLOOM FOR YOU“ . Doma mu momentálne robia spoločnosť jeho 4 psy -2 čierne americké kokre a 2 anglické setre.

V súčasnosti je študentom posledného ročníka na Univerzite veterinárskeho lekárstva v Košiciach , kde už od 1.ročníka pôsobí ako predseda kynologického klubu. V salóne sa stará o početnú klientelu setrov a španielov, ďalej aj flatcoated retrieverov a niekoľko hrubosrstých plemien, ktoré sa trimujú. Svoje poznatky niekoľko krát posunul ďalej formou seminárov na Slovensku ako aj v Čechách.

Okrem toho medzi jeho veľké úspechy patrí aj skutočnosť, že pod jeho groomerskými rukami prešli tohtoroční traja svetoví víťazi a to austrálsky ovčiak, írsky seter a jeho vlastný anglický seter Polo. Nemožno zabudnúť ani na sučku anglického setra Tequilu, ktorá na známej rakúskej výstave setter derby vyhrala titul Best of breed pod pani rozhodkyňou z krajiny pôvodu anglického setra.

Na seminári uvidíme celý proces výstavnej úpravy anglického setra, a to vrátane kúpania a sušenia. Taktiež nás čaká vysvetlenie rozdielov v úprave medzi jednotlivými plemenami setrov.

Dátum: 2.3.2024

Miesto konania: Paw Park, P. O. Hviezdoslava 240/22, Zvolen
(do navigácie zadajte PLAVÁREŇ)

Uzávierka: 24.02.2024 (alebo do naplnenia kapacity)

Pre nečlenov ASPS   90 Eur
Pre členov ASPS        70 Eur

Program:
Seminár 1-casť :      09:00 – 12:30 h
Obed:                           12:30 – 13:15 h
Seminár 2 časť:        13:15 –  17:00 h

Obed a občerstvenie je zabezpečené pre všetkých účastníkov
Po absolvovaní školenia dostane každý účastník certifikát ASPS

IBAN: SK48 1100 0000 0029 4206 4736

Platbu je nutné uhradiť do dátumu uzávierky. Uhradenú prihlášku nie je možné stornovať.
Pokiaľ sa nemôžete zúčastniť, je potrebné nájsť za seba náhradu. Platby sa nevracajú.
Prihlasovanie prostredníctvom formulára: PRIHLÁŠKA

Kontakt: +421903520796

Mail: asociacia.strihacov@gmail.com