ODBORNÝ SEMINÁR A WORKSHOP S CERTIFIKÁTOM 23.03.2019

TRIMOVANIE DRSNOSRSTÝCH PSOV S IVOU KRÁLOVOU

 

Pozývame Vás na seminár s profesionálnou groomerkou, handlerkou a chovateľkou Ivou Královou. Oslovili sme ju opäť na základe doterajšej výbornej spolupráce. Iva sa venuje úprave psov od roku 1983, získala 1.miesto na Pragobest 1995, je chovateľkou, majiteľkou a groomerkou svetových víťazov, v súčasnosti sa venuje najmä teriérom. Je majiteľkou salónu pre psov, špecializuje sa na výstavnú úpravu. V chovateľskej stanici Adia Avi chová plemená airdel teriér, foxteriér drsnosrstý aj hladkosrstý, pudel trpasličí.

 

Seminár je určený pre každého, kto chce ovládať správnu techniku trimovania, je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pre tých,  ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti.

Ako vzorový model bude upravovaný drsnosrstý vysokonohý teriér podľa štandardu. V druhej časti  budú všetci účastníci upravovať vlastný model s asistenciou školiteľky.

Je potrebné si zabezpečiť vlastný model drsnosrstého psa (teriér, bradáč, jazvečík…) trimovací stôl, alternatívne podložku. V prípade, že máte záujem a nemôžete si doniesť model alebo stôl, kontaktujte nás prosím ihneď mailom, budeme Vás informovať o možnosti zabezpečenia.